e-solarium.pl - katalog solariów - Kraków

e-solarium artykuły

Fundamenty zdrowego opalania

2010-01-16 00:06:02

Fundamenty zdrowego opalania

Jeżeli Ty także zastanawiasz się co jest zdrowe dla Twojego ciała, a co w trakcie opalania może mu zaszkodzić, koniecznie przeczytaj ten artykuł!


Każda z nas zastanawia się nad najlepszym sposobem na piękną, długotrwałą i równomierną opaleniznę. I bardzo dobrze. Przecież należy Ci się to co najlepsze. A najlepsze znaczy też najzdrowsze.


Jeżeli tylko chcesz poznać sposoby na skuteczne i zdrowe opalanie...


Skorzystaj z profesjonalnej wiedzy. Wiedzy skompletowanej dla kobiet takich jak Ty. Skorzystaj z darmowego kursu internetowego Zdrowe i Bezpieczne Opalanie. W przejrzysty sposób dostarczy Ci on najnowszej wiedzy z zakresu zdrowego opalania. Możesz również skorzystać z darmowej porady ekspertów. Po prostu wejdź na stronę: www.Bezpieczne-Opalanie.cali.pl


Dlaczego należy opalać się dla zdrowia?

Promienie UVB wspomagają syntezę tak potrzebnej w tym okresie witaminy D3 dodatkowo dając uczucie relaksu i poprawy humoru. Friedrich Wolff konstruując w 1975 roku pierwszą świetlówkę UV kierował się innym celem niż uatrakcyjnienie wyglądu i poprawa samopoczucia. Paradoksalnie powstała ona właśnie po to, by leczyć choroby skóry.


Podstawa zdrowej i pięknej opalenizny to...

Właściwa pielęgnacja skóry. Nigdy nie osiągniesz trwałej opalenizny o pożądanym odcieniu jeśli właściwie nie zadbasz o zdrową i wytrzymałą skórę. Kremy i balsamy pielęgnacyjne pozwalają przygotować ciało przed opalaniem jak i odpocząć mu po zabiegu. Zastanów się jednak, czy dostarczają mu potrzebnych ilości witamin i minerałów, które są fundamentem prawidłowego funkcjonowania tkanek skórnych.


Naukowcy szacują, że nawet 60% składników kremów zatrzymuje naskórek. Skóra źle odżywiona szybko traci barwę. Jest ona również podatna na wiele schorzeń a uzyskany efekt opalenizny często wygląda nienaturalnie i sztucznie.


Nie zaczynaj budować domu od dachu!

Opalanie jest procesem i musisz się do niego właściwie przygotować. Kiedy zaczynamy ćwiczyć na siłowni czy klubie fitness zmieniamy również swoją dietę aby uzyskać lepsze efekty. Twoja skóra również musi dostać odpowiednią ?odżywkę?. Witaminy grupy B, witamina A i E to podstawa, która umożliwi jej szybką regeneracje, odporność i elastyczność. Działając ?od wewnątrz? przygotuj swoje ciało, żeby zamiast cierpieć, czerpało same korzyści z wizyty w solarium!


To jest takie proste!

Wbrew pozorom odżywianie skóry jest łatwe i nie wymaga dużego wysiłku. Wymaga jednak wiedzy na temat własnego ciała.
Dowiedz się więcej o zasadach właściwej i kompletnej pielęgnacji skóry. Dostosuj właściwe rozwiązania do swojej karnacji, wieku i częstotliwości opalania. Wejdź na
www.Bezpieczne-Opalanie.cali.pl

Artykuł sponsorowany