e-solarium.pl - katalog solariów - Kraków

e-solarium artykuły

Targi Kosmetyczne Salon Jesień 2013 w Warszawie

2013-09-19 19:00:28

Targi Kosmetyczne Salon Jesień 2013 w WarszawieNajważniejsza jesienna impreza targowa branży kosmetycznej zbliża się wielkimi krokami. XXXV Międzynarodowe Targi Kosmetyczne Salon Jesień 2013 odbędą się w dniach 12?13 października 2013 roku ? tradycyjnie w Warszawskim Centrum EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

KOSMETYCZNA JESIEŃ W WARSZAWIESalon Jesień to ? podobnie jak wiosenna edycja imprezy ? doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami, które będą kształtować branżę kosmetyczną w nadchodzącym sezonie. Na Targach zagoszczą najważniejsi producenci i przedstawiciele czołowych polskich i światowych marek, reprezentujący świat szeroko pojętej kosmetyki profesjonalnej, kosmetologii, wizażu i pielęgnacji paznokci. Na stoiskach będzie można zapoznać się z ofertą nowych preparatów, urządzeń, zabiegów i technologii. Warszawska impreza to również świetna okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy odwiedzającymi i wystawcami, którzy chętnie dzielą się z gośćmi swoją wiedzą.

Międzynarodowy Kongres KosmetycznySalon Jesień to nie tylko część wystawiennicza. Jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyszących targom ? a właściwie tworzących z nimi nierozerwalną całość ? jest Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny, podczas którego eksperci branży kosmetologicznej, kosmetycznej, medycznej i dziedzin pokrewnych prowadzą wykłady i prezentacje. W tym roku wśród poruszanych zagadnień znajdą się między innymi: medycyna estetyczna, nowoczesna kosmetyka, dietetyka, medycyna nuklearna, podologia oraz marketing i PR.

Mistrzostwa!Podczas jesiennej imprezy nie zabraknie okazji do rywalizacji ? zarówno profesjonalistów, jak i młodych adeptów sztuki wizażu. Ci pierwsi rywalizować będą w ramach Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu dla Profesjonalistów POLISH MAKE UP CHALLENGE ? Pop Art, które odbędą się w niedzielę 13 października. Wśród konkursowych stylizacji oczekiwać można soczystych, energetycznych kolorów, śmiałych zestawień, fantazji i swobody twórczej. Dzień wcześniej, w sobotę, odbędą się Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu Uczelni, Szkół Kosmetycznych i Wizażu ?GOLD STAR OF MAKE-UP ? Neon Style?. Tu również możemy oczekiwać odważnych stylizacji, wyobraźni i feerii barw w mocnych, neonowych albo fluorescencyjnych kolorach.

Opiekę artystyczną nad obydwoma wydarzeniami objęła Wioletta Wypijewska, Mistrzyni Świata w Makijażu Profesjonalnym. W składzie jury zasiądą również m.in. piosenkarka i aktorka Izabela Trojanowska oraz pani Ilona Adamska ? modelka, fotomodelka, redaktor naczelna magazynu ?Imperium Kobiet?.

Pokazy i prezentacjeDodatkową atrakcją umilającą gościom pobyt na targach są liczne wydarzenia na scenie głównej Targów ? pokazy mody, sztuki fryzjerskiej, profesjonalne prezentacje wystawców i wiele innych. Podczas jesiennej edycji jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń będzie niewątpliwie pokaz mody znanej projektantki Oxany Pastushki, która zaprezentuje bardzo kobiecą kolekcję sukien wizytowych, koktajlowych i wyjątkowych kreacji na specjalne okazje.

Na wyjątkowość Targów organizowanych przez ZPWKP Kosmetyka Profesjonalna składa się kilka czynników. Wieloletnie doświadczenie organizatorów pozwala w harmonijny sposób połączyć w jednym miejscu i czasie aspekt biznesowy, edukacyjny i rozrywkowy. Z pewnością każdy, kto zawodowo bądź czysto hobbystycznie związany jest z szeroko pojętą kosmetyką profesjonalną, znajdzie tu coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia warszawskiego Centrum Expo XXI w dniach 12?13 października 2013 r.

Więcej informacji na www.kosmetyka-profesjonalna.pl

Serwis e-solarium.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz także: