e-solarium.pl - katalog solariów - Kraków

e-solarium artykuły

Dowiedz się jak zdobyć nowych klientów!

2013-04-11 18:06:16

Dowiedz się jak zdobyć nowych klientów! W imieniu organizatorów Mobile Trends Conference, mamy przyjemność zaprosić Państwa na edycję specjalną tej konferencji ? Mobile Trends for Marketers.

Mobile Trends for Marketers skierowana jest do wszystkich osób, zajmujących się marketingiem i promocją, które dopiero chciałyby wykorzystywać rozwiązania mobile do promocji swoich usług, bądź produktów, ale dotychczas nie posiadały wystarczającej wiedzy jak tego skutecznie dokonać.

Konferencja odbędzie się w dniach 23-24 maja 2013 roku w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha przy ul. Marii Konopnickiej 26 w Krakowie. Po pierwszym dniu odbędzie się także panel dyskusyjny, losowanie cennych nagród oraz impreza integracyjno-networkingowa.

Wszystkie prelekcje wygłoszone zostaną przez ekspertów i wieloletnich praktyków mobile marketingu. Prezentowana tematyka zostanie omówiona od podstaw, ze szczególnym naciskiem na praktyczne możliwości jej wykorzystania. Zagadnienia jakie poruszone będą podczas prelekcji to między innymi: strony i aplikacje mobilne, kody QR, NFC, rozszerzona rzeczywistość, Social Media w mobile, m-commerce, geolokalizacja, oraz konkretne wykorzystania marketingu mobilnego w branżach: turystycznej, hotelarskiej, restauratorskiej, rozrywkowej i wielu innych.


Mamy nadzieję, że zechcą Państwo przyjąć nasze zaproszenie i weźmiecie Państwo udział w tak ważnym wydarzeniu przeznaczonym dla profesjonalistów w dziedzinie marketingu. Więcej informacji na temat konferencji znaleźć można na stronie www.MobileTrends.pl

Patronat medialny